Změna provozovny

Přestěhovali jsme se! Nově se na Vás budeme těšit na náměstí v Berouně, v budově supermarketu Albert, v prvním mezipatře! Více informací, přesná adresa, a mapka - to vše najdete v kontaktech.

Střelnice Canis střelecký klub

Nově jsme pro Vás navázali spolupráci s naším novým partnerem a tak jsme naše porftolio rozšířili o venkovní střelnici s příjemným zázemím a možností ubytování.

Beareka Point

Nově jsme pro Vás zřídili Beareka Point.

Střelnice Sladovna Mýto

Nově jsme pro Vás navázali spolupráci s naším novým partnerem a tak jsme naše porftolio rozšířili o vnitřní střelnici s příjemným zázemím včetně kvalitní restaurace.

Produkty Glock, Ruger, B&T AG, Aimpoint, Sioen, EC-PAINT a Fobus

Nově jsme pro Vás zařadili produkty značek Glock, Ruger, B&T AG, Aimpoint, Sioen, EC-PAINT a Fobus od našeho partnera MPI CZ s.r.o.

Vchod

Airsoft

Prodáváme a vykupujeme airsoftové zbraně a příslušenství mnoha druhů a značek. Provádíme servis airsoftových zbraní a upgrade na zakázku. Při zakoupení dílů v našem obchodě práce zdarma.

← více v sekci Airsoft

Armyshop

Vykupujeme a prodáváme militarie. Máme pro Vás sortiment mnoha světových armád. Nabízíme vše pro příznivce military, scoutingu, rybaření, trapery, lesáky, turisty, airsoftu, paintballu, free stylu a dalších, nabízíme široký sortiment současného originálního vojenského zboží, výstrojních a výzbrojních součástek, doplňků a potřeb pro pobyt a přežití v přírodě od A do Z: Máme pro Vás mimo jiné barety, baterky, batohy, bermudy, bundy, dárkové poukazy, helmy, kalhoty, klobouky, kombinézy, komplety (kalhoty + blůza), laserové zaměřovače, nože, obuv, optika, parky, pláštěnky, polní kabáty, ponča, spací pytle, sumky, svetry, svítidla, taktická výstroj + doplňky, trička, vaky, čepice, a mnoho dalšího.

← více v sekci Armyshop

Lovecké a sportovní potřeby

Máme pro Vás pouzdra, nože, vábničky, čistící prostředky, oblečení pro sportovní střelce i myslivce, optiky, dalekohledy, střelnice, terče, svítilny, maskovací prostředky, rukavice, a mnoho dalších doplňků…

← více v sekci Lovecké a sportovní potřeby

Prostředky pro sebeobranu

Máme pro Vás plynové pistole, elektrické paralyzéry, obušky, pepřové spreje, nože, boxery, a další…

← více v sekci Prostředky pro sebeobranu

Zážitková střelba z ostrých zbraní

Toužíte po nevšedním zážitku a troše adrenalinu? Chcete si zastřílet a nemáte zbrojní průkaz? Nevadí! Pod dohledem našeho profesionálního instruktora si může zastřílet každý! Na kryté či venkovní střelnici, nebo dokážeme váš zážitek dovézt po dohodě za vámi do vašeho okolí.

← více v sekci Zážitková střelba z ostrých zbraní

Zážitková střelba z airsoftých zbraní

Airsoft je adrenalinový vojenský sport, který simuluje reálné bojové situace. Zároveň jde o trénink bojové taktiky, týmové akce, až po přežití v boji. Princip je podobný jako u paintballu, rozdíl je však viditelný zejména v používaných zbraních a střelivu. Airsoftové zbraně jsou elektrické a jsou věrnými kopiemi skutečných zbraní v měřítku 1:1 Pro střelbu se používají lehké plastové kuličky s průměrem 6mm, jejich hmotnost se pohybuje od 0, 12 - 0, 43 g. Vystřelené kuličky mají podle typu a kvality zbraně rychlost kolem 100 m/s. Zásah airsoftovou kuličkou je díky své váze méně bolestivý než paintballovou. Oproti paintballu jsou zbraně o hodně přesnější, mají větší dostřel, reálný vzhled a střílejí dávkou. Airsoft má výborný vliv na kondici, zlepšuje reflexy a sebeovládání. Naučí Vás poznávat sebe, ale i ostatní. Ve hře je totiž nutné dodržovat zásady fair play a týmové spolupráce. Díky těmto hodnotám, je airsoft vhodný i pro ženy, děti, i celé rodiny.

← více v sekci Zážitková střelba z airsoftých zbraní

Zbraně a střelivo

Vykupujeme a prodáváme lovecké a sportovní zbraně od mnoha výrobců a ráží. Máme zbraně od 18ti let (není nutný zbrojní průkaz – vzduchovky, flobert 4-6 mm, plynovky) a zbraně na zbrojní průkaz. Nabízíme také střelivo do loveckých a sportovních zbraní od mnoha výrobců a ráží.

← více v sekci Zbraně a střelivo

Příprava na zbrojní průkaz

Nabízíme kompletní přípravu na zbrojní průkaz. Školení se skládá z teoretické a praktické části, nácviku ostré střelby, teoretického školení žadatelů o zbrojní průkaz a zájemců o bližší seznámení s touto problematikou, nácviku bezpečné manipulace se zbraněmi Školení vede kvalifikovaný odborný lektor s víceletými praktickými zkušenostmi včetně praxe komisaře. Součástí teoretické přípravy je i zobecnění chyb, kterých se dopouštějí žadatelé o ZP při zkoušce odborné způsobilosti.

← více v sekci Příprava
na zbrojní průkaz

Služby

Nabízíme vyřízení administrativních záležitostí při získání ZP, prodloužení ZP. Zajištění kontroly zbraní na PČR, vystavení nákupního povolení, registrace zbraně, zkoušky zbraně na Českém úřadu pro zkoušení zbraní a střeliva.

← více v sekci Služby

Beareka Point

Nabízíme kompletní sortiment zbraní a střeliva nabízený naším obchodním partnerem BEAREKA, který nyní můžete zakoupit i na naší prodejně v Berouně. Pokud Vámi vybrané zboží nebudeme mít skladem, do 3 pracovních dnů Vám jej zdarma dovezeme na naši prodejnu.

← více v sekci Beareka Point